Permanent make-up

Permanent make-up

Která žena by nechtěla vyskočit z postele upravená, s pěkně tvarovaným obočím? Mít make-up, který se nerozmazává a který nemusí večer odlíčit? My Vám takovou možnost nabízíme v podobě permanentního make-upu ve VIPER studiu.

Je to procedura, která spočívá ve vpracovaní přírodních pigmentů do pokožky a provádí se speciálním tetovacím přístrojem s garancí absolutní hygieny. Jehly, které se používají při práci jsou sterilní a vždy jen na jedno použití, pracuje se v jednorázových rukavicích.

Permanentní make-up nenahrazuje dekorativní líčení a klasický make-up jako takový a žena by neměla působit přelíčeným dojmem, naopak podtrhuje rysy obličeje a koriguje drobné nedostatky krásy.

Pigmentace není trvalá, protože pigmenty jsou vstřebávatelné a postupně blednou. Pigmenty drží svoji intenzitu přibližně 2-4 roky v závislosti od vaší pokožky, kosmetiky, kterou používáte, od působení UV záření a v neposlední řadě i od tónu barvy, kterou jsme použili při aplikaci.

Před samotným zákrokem se konzultuje doporučený tvar a barva odstínu a následně se tvar předkreslí. Při proceduře se používá povrchové anestetikum pro znecitlivění tetovaného místa, zákrok není bolestivý, spíše trochu nepříjemný. Samozřejmě, záleží na individuální citlivosti zákaznice. Pak následuje samotný úkon, který trvá přibližně 1 hodinu. Bezprostředně po práci je pigmentované místo trošku podrážděné, oteklé a zarudlé. Permanentní make-up je výrazný, ale do týdne se vše krásně vyhojí a pigmentované místo zbledne.

Aby Vám permanentní make-up pěkně držel, je třeba celou proceduru opakovat, případně pouze doplnit nebo ztmavit (přibližně za 6 týdnů).

 

 

Ceník

Obočí (pudrové, stínové , plošné) 4300,-
Horní oční linky tenké „řasová linie“ a krátké zakončení  2500,-
Horní oční linky „standart“ 3500,-
Horní oční linka široká s protáhlým koncem 4500,-
Horní oční linka se stínováním 4500,-
Spodní oční linky 2500,-
Pigmentace pih v oblasti tváří a nosu 2500,-
TYTO ZÁKROKY MAJÍ DO TŘÍ MĚSÍCŮ KOREKCI ZDARMA

Odstranění starého PMU „Removal“  jeden zákrok 800 – 1200,-
RTY NETETUJEME
Obnovení permanentního make-upu
Při první návštěvě PMU máte do tří měsíců korekci zdarma
Obnova PMU do 1 ½ roku od poslední návštěvy 1700,-
Obnova PMU do 2 let od poslední návštěvy 2200,-
Obnova PMU nad 2 roky vám bude poskytnuta sleva 5-30%