Tetování

Tetování

Tetování spojuje krásu, individualitu a je uměleckou ozdobou těla. Už odpradávna se nechávají muži i ženy, slavní či prostí tetovat.
To co Ti bylo jednou vytetováno do kůže, nemůžeš ztratit, půjčit ani Ti to nemůže nikdo ukrást. Je to memento, které Tě provází celým životem a setrvává s Tebou i po smrti.
Náš tatér Vám rád pomůže s výběrem motivu, případně Vám po osobní konzultaci navrhne motiv originální. Volba konkrétního motivu a jeho barevnosti tedy záleží na individuálním výběru každého zákazníka, je však vhodné brát v úvahu radu tatéra.
Na tetování je třeba se objednat. Objednací doba se v průběhu roku mění. Objednávejte se nejlépe osobně v našem studiu, telefonicky – 603155899, WhatsApp, Viber, Massenger Pavel Muller. Tetujeme klienty starší osmnáct let, v případě nižšího věku je nutný doprovod zákonného zástupce.

Pozor

Tetování je vyloučeno u osob trpících silným diabetem (cukrovka), lupenkou, hemofilií, epilepsií, dále u osob dlouhodobě užívajících léky na ředění krve a také v případě těhotenství.

Varování

Tetování je vysoce návykové! (o možných důsledcích se informujte u svého tatéra).

Ošetření tetování

Přelep odstraňte 30 minut až 2 hodiny po ukončení tetování. Tetované místo je třeba vyčistit (tzn. odstranit vazelínu, zbytky barvy, případně krev) a to následujícím způsobem: tetování neomývejte, ale pouze několikrát důkladně otřete čistým a navlhčeným papírovým ubrouskem. Při otírání na tetování netlačte, ale snažte se odstranit veškeré zbytky vazelíny. Tetované místo již dále nepřelepujte, lehce mažte hojivou mastí několikrát denně po dobu 2-3 týdnů až do úplného vyhojení. Mast nanášejte vždy čistýma rukama. Tetování nesmí během hojení vyschnout.
Můžete použít následující masti: 
Bepanthen krém nebo Bepanthen mast – zakoupíte v lékárně
Italská ošetřující kosmetika ARTÉ – k zakoupení v našem studiu
Během několika prvních dní se vyhýbejte prašnému prostředí a mechanickému poškození tetovaného místa (např. při sportu). Tetované místo začne po několika dnech svědit a bude se odloupávat poškozená vrstva kůže. Tetování si neškrábejte a odlupující se kůži, případně strupy, neodlupujte. Počkejte, až se tetování oloupe samo. Do chvíle, kdy se neodloupne poslední místo, nesmí přijít tetování do delšího kontaktu s vodou (např. při koupání). Proto se do této doby v žádném případě nekoupejte a při sprchování si tetované místo omývejte šetrně. Po zhojení se můžete bez omezení koupat a sprchovat.
Po zahojení doporučujeme tetování mazat asi dvakrát denně jakýmkoli krémem, nejlépe s obsahem vitamínu E. Vitamin E udržuje barvy syté a podporuje obnovu pokožky. Nové tetování po dobu 4 týdnů chraňte před působením UV záření. Škodlivé je tedy nejen slunce, ale i solárium. I po uplynutí této doby je vhodné chránit tetování před účinky UV záření krémem s vyšším ochranným faktorem.
Přibližně po měsíci přijďte do studia na kontrolu. Po domluvě Vám tater, bude-li to nutné, provede korekci (zdarma), případně provede jiné drobné úpravy.

 

Ceník

Cena tetování se odvíjí podle velikosti, složitosti nebo náročnosti motivů

Nejmenší motivy tetujeme od 1000 Kč.

Naše práce

no images were found