Tetování

Tetování

Tetování spojuje krásu, individualitu a je uměleckou ozdobou těla. Už odpradávna se nechávají muži i ženy, slavní či prostí tetovat.
To co Ti bylo jednou vytetováno do kůže, nemůžeš ztratit, půjčit ani Ti to nemůže nikdo ukrást. Je to memento, které Tě provází celým životem a setrvává s Tebou i po smrti.
Náš tatér Vám rád pomůže s výběrem motivu, případně Vám po osobní konzultaci navrhne motiv originální. Volba konkrétního motivu a jeho barevnosti tedy záleží na individuálním výběru každého zákazníka, je však vhodné brát v úvahu radu tatéra.
Na tetování je třeba se objednat. Objednací doba se v průběhu roku mění. Objednávejte se nejlépe osobně v našem studiu, telefonicky – 603155899, WhatsApp, Viber, Massenger Pavel Muller. Tetujeme klienty starší osmnáct let, v případě nižšího věku je nutný doprovod zákonného zástupce.

Pozor

Tetování je vyloučeno u osob trpících silným diabetem (cukrovka), lupenkou, hemofilií, epilepsií, dále u osob dlouhodobě užívajících léky na ředění krve a také v případě těhotenství.

Varování

Tetování je vysoce návykové! (o možných důsledcích se informujte u svého tatéra).

Ošetření tetování

Přelep odstraňte 30 minut až 2 hodiny po ukončení tetování. Tetované místo je třeba vyčistit (tzn. odstranit vazelínu, zbytky barvy, případně krev) a to následujícím způsobem: tetování neomývejte, ale pouze několikrát důkladně otřete čistým a navlhčeným papírovým ubrouskem. Při otírání na tetování netlačte, ale snažte se odstranit veškeré zbytky vazelíny. Tetované místo již dále nepřelepujte, lehce mažte hojivou mastí několikrát denně po dobu 2-3 týdnů až do úplného vyhojení. Mast nanášejte vždy čistýma rukama. Tetování nesmí během hojení vyschnout.
Můžete použít následující masti: 
Bepanthen krém nebo Bepanthen mast – zakoupíte v lékárně
.
Během několika prvních dní se vyhýbejte prašnému prostředí a mechanickému poškození tetovaného místa (např. při sportu). Tetované místo začne po několika dnech svědit a bude se odloupávat poškozená vrstva kůže. Tetování si neškrábejte a odlupující se kůži, případně strupy, neodlupujte. Počkejte, až se tetování oloupe samo. Do chvíle, kdy se neodloupne poslední místo, nesmí přijít tetování do delšího kontaktu s vodou (např. při koupání). Proto se do této doby v žádném případě nekoupejte a při sprchování si tetované místo omývejte šetrně. Po zhojení se můžete bez omezení koupat a sprchovat.
Po zahojení doporučujeme tetování mazat asi dvakrát denně jakýmkoli krémem, nejlépe s obsahem vitamínu E. Vitamin E udržuje barvy syté a podporuje obnovu pokožky. Nové tetování po dobu 4 týdnů chraňte před působením UV záření. Škodlivé je tedy nejen slunce, ale i solárium. I po uplynutí této doby je vhodné chránit tetování před účinky UV záření krémem s vyšším ochranným faktorem.

 

Ceník

Cena tetování se odvíjí podle velikosti, složitosti nebo náročnosti motivů

Nejmenší motivy tetujeme od 1000 Kč.

Naše práce