Piercing

Piercing

Piercing je propíchnutí vybrané části lidského těla a následné aplikování zvoleného šperku.
Piercing jako takový má dlouhou historii – je to pohled do minulosti a do života domorodých kmenů jak v Africe, Americe, tak i v Asii. V součastné době se jedná spíše o módní záležitost.
Piercing provádíme na tyto místa: uši, nos, obočí, rty, brada, jazyk, pupík, prsní bradavky, genitálie a jiné volné části těla.
Nabízíme širokou škálu náušnic i s možností objednání přes katalog od různých dodavatelů, kvalitní náušnice z chirurgické oceli a titanu, ale i náušnice z jiných materiálů např. plast, bioplast, atd.
Jehly a veškerý materiál jsou jednorázové a nástroje i náušnice jsou sterilizovány.

Aplikace piercingu

Požadované místo se po desinfekci a přesném označení stiskne do kleští a propíchne pomocí jehly (kanyly), poté se nasadí náušnice. Celý zákrok trvá jen pár vteřin.

Jak probíhá hojení

Doba hojení je různá, záleží na umístění piercingu, může to být od jednoho měsíce do jednoho roku. Piercing je nutné desinfikovat každý den min. 3krát, max. 5krát po dobu jednoho měsíce, někdy i déle. Při hojení může být místo vpichu lehce červené, citlivé na dotek, náchylné k různým infekcím, někdy může dojít k otoku.
Po dobu hojení z místa vpichu vytéká slabě nažloutlá tekutina – LYMFA, která se na šperku usazuje a zasychá. Je nutné ji pravidelně odstraňovat pomocí teplé vody.
Po dobu jednoho měsíce je důležité vyvarovat se koupání v bazénu, zbytečně se šperkem nemanipulovat, nevytahovat nezahojený piercing.

 

Ceník

Cena aplikace 450 Kč
(bez náušnice)

Cena aplikace genitálie 600 Kč
(bez náušnice)

no images were found