Piercing

Piercing

Piercing je propíchnutí vybrané části lidského těla a následné aplikování zvoleného šperku.
Piercing jako takový má dlouhou historii – je to pohled do minulosti a do života domorodých kmenů jak v Africe, Americe, tak i v Asii. V součastné době se jedná spíše o módní záležitost.
Piercing provádíme na tyto místa: uši, nos, obočí, rty, brada, jazyk, pupík, prsní bradavky, genitálie a jiné volné části těla.
Nabízíme širokou škálu náušnic i s možností objednání přes katalog od různých dodavatelů, kvalitní náušnice z chirurgické oceli a titanu, ale i náušnice z jiných materiálů např. plast, bioplast, atd.
Jehly a veškerý materiál jsou jednorázové a nástroje i náušnice jsou sterilizovány.

Aplikace piercingu

Požadované místo se po desinfekci a přesném označení stiskne do kleští a propíchne pomocí jehly (kanyly), poté se nasadí náušnice. Celý zákrok trvá jen pár vteřin.

Jak probíhá hojení

Doba hojení je různá, záleží na umístění piercingu, může to být od jednoho měsíce do jednoho roku. Piercing je nutné desinfikovat každý den min. 3krát, max. 5krát po dobu jednoho měsíce, někdy i déle. Při hojení může být místo vpichu lehce červené, citlivé na dotek, náchylné k různým infekcím, někdy může dojít k otoku.
Po dobu hojení z místa vpichu vytéká slabě nažloutlá tekutina – LYMFA, která se na šperku usazuje a zasychá. Je nutné ji pravidelně odstraňovat pomocí teplé vody.
Po dobu jednoho měsíce je důležité vyvarovat se koupání v bazénu, zbytečně se šperkem nemanipulovat, nevytahovat nezahojený piercing.

Nová ošetřující kosmetika

PRONTOLIND SPREJ 75ml
K prodeji ve Viper studiu, cena 120,-

VYROBENO V NĚMECKU ★ 100% VEGANSKÉ
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH ★ DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Pro všechny typy piercingů

Prontolind Spray je všestranný. Vodný roztok určený pro čištění a péči o propíchnutou kůži i slizniční povrchy s antibakteriální ochranou a nejlepší dermatologickou tolerancí. Neobsahuje alkoholy a fenoly, organické sloučeniny rtuti ani PVP – jod. Je toxikologicky bezpečný a nezávadný.

Žádné pálení, žádné svědění

Prontolind Spray je zvláště šetrný ke kůži, a tedy vhodný i pro alergiky. Má příznivé účinky na hojení ran, protože není buněčně toxický, dráždivý ani senzibilizující, a díky tomu nemůže způsobovat alergické reakce. Bezbolestný prostředek na čištění ran je vhodný také pro antiseptické čištění a MRSA.

(MRSA je označení pro Methicillin Rezistentní Staphylococcus Aureus. Staphylococcus aureus je bakterie, která se může neškodně vyskytovat na kůži u více než 60 % lidí. Někdo může být nosičem MRSA, ale nemusí jím být neohrožován. MRSA může také způsobovat infekce, které se obtížně léčí, protože mnoho antibiotik je neúčinných. Mohou se velmi snadno šířit.)

Regenerace a ochrana

Prontolind Spray zároveň chrání a regeneruje. Umožňuje bezpečnou a jednoduchou aplikaci i pro zákazníka doma. Podléhá nepřetržité kontrole kvality nezávislými certifikovanými zařízeními a klinikami.

O ranky je dobře postaráno

Prontolind Spray na piercingy čistí i těžko dostupná místa a samovolně se dostává až do ranky. Aplikace spreje může být použita také v oblastech náchylných k bolesti s nízkým podrážděním. Již po krátké době, můžete přiložením tampónku bezbolestně odstraněnit zaschlé částečky kůže. Předchází infekcím. Obsahuje Polyhexanid-Betain-Komplex který, nabízí optimální antimikrobiotickou ochranu.

Prontolind pro péči o piercing, aby se zabránilo infekcím. Zvlhčete místo přípravkem a nechte roztok jednu minutu účinkovat. Veškeré přípravky Prontolind mohou být používány několikrát denně, protože mají pozitivní vliv na hojení ran. Po otevření spotřebuje do 12 týdnů.

Ceník

Aplikace jednoho piercingu 500,- / dvou piercingů 950,- (cena je bez šperku)
Aplikace genitálií 800,- (cena je bez šperku)
Aplikace microdermálního piercingu se základním šperkem 1200,-
Výměna, nasazení, manipulace se šperkem atd. 50-200,-

Při aplikaci nového „čerstvého“ piercingu , si šperk zakoupíte přímo ve studiu, šperky donesené z obchodu, nebo z domova vám do  vpichu nedám.

Cena základního aplikačního šperku v titanu nebo bioplastu 250,- až 500,-